SMAJ28CA-E3/5A | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SMAJ28CA-E3/5A |
Leírás | TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AC |
Gyártói standard átfutási idő | 28 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 45,4V bilincs 8,8A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | SMAJ28CA-E3/5A modellek |
Kategória | Max. impulzusáram (10/1000µs) 8,8A |
Gyrt. | Teljesítmény elosztás 400W |
Sorozat | Hálózatvédelem No |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Felhasználás univerzális |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 150°C (TJ) |
Típus Zener | Rögzítés módja Felületszerelt |
Kétirányú csatornák 1 | Tokozás DO-214AC, SMA |
Ellenfeszültség (tip.) 28V | Gyártói tokozás |
Átütési feszültség (min.) 31,1V | Alap típusszám |
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp 45,4V |