Ehhez nincs kép: SMAJ28CA-E3/5A
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SMAJ28CA-E3/5A
DigiKey raktári szám
SMAJ28CA-E3/5AGITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMAJ28CA-E3/5AGICT-ND - Vágott szalag (CT)
SMAJ28CA-E3/5AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ28CA-E3/5A
Leírás
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
45,4V bilincs 8,8A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
EDA / CAD modellek
SMAJ28CA-E3/5A modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
8,8A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
28V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
31,1V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
45,4V