Ehhez nincs kép: SMAJ22A-E3/61
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SMAJ22A-E3/61
DigiKey raktári szám
SMAJ22A-E3/61GITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMAJ22A-E3/61GICT-ND - Vágott szalag (CT)
SMAJ22A-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ22A-E3/61
Leírás
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
35,5V bilincs 11,3A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
EDA / CAD modellek
SMAJ22A-E3/61 modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
11,3A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
22V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
24,4V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
35,5V