Ehhez nincs kép: SMAJ18CA-E3/5A
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SMAJ18CA-E3/5A
DigiKey raktári szám
SMAJ18CA-E3/5AGITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMAJ18CA-E3/5AGICT-ND - Vágott szalag (CT)
SMAJ18CA-E3/5AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ18CA-E3/5A
Leírás
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
29,2V bilincs 13,7A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
13,7A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
18V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
20V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
29,2V