Ehhez nincs kép: SMA6J22A-E3/5A
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SMA6J22A-E3/5A
DigiKey raktári szám
112-SMA6J22A-E3/5ATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
112-SMA6J22A-E3/5ACT-ND - Vágott szalag (CT)
112-SMA6J22A-E3/5ADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMA6J22A-E3/5A
Leírás
TVS DIODE 22VWM 40.4VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
40,4V bilincs 17,4A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
17,4A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
600W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
22V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
24,4V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
40,4V