SMA5J10HE3/5A elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
STMicroelectronics
Raktáron: 1 634
Adatlap
Similar
STMicroelectronics
Raktáron: 5 223
Adatlap
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Ehhez nincs kép: SMA5J10HE3/5A
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SMA5J10HE3/5A
DigiKey raktári szám
SMA5J10HE3/5A-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMA5J10HE3/5A
Leírás
TVS DIODE 10VWM 18.8VC DO214AC
Vevői azonosító
Részletes leírás
18,8V bilincs 26,6A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
26,6A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
500W
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Elavult
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
10V
Tokozás
DO-214AC, SMA
Átütési feszültség (min.)
11,1V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
18,8V