SM15T33CA-E3/9AT
DigiKey raktári szám
112-SM15T33CA-E3/9ATTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
112-SM15T33CA-E3/9ATCT-ND - Vágott szalag (CT)
112-SM15T33CA-E3/9ATDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SM15T33CA-E3/9AT
Leírás
TVS DIODE 28.2VWM 45.7V DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
45,7V bilincs 33A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
33A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
28,2V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
31,4V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
45,7V