SBYV27-100-E3/54 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SBYV27-100-E3/54 |
Leírás | DIODE STANDARD 100V 2A DO204AC |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | dióda 100 V 2A Furatszerelt DO-204AC (DO-15) |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Záróirányú feléledési idő (Trr) 15 ns |
Gyrt. | Visszáram Ur-nél 5 µA @ 100 V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) | Kapacitás / Ur, F 15pF / 4V, 1MHz |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja |
Technológia | Tokozás |
DC zárófeszültség (Ur) (max.) 100 V | Gyártói tokozás DO-204AC (DO-15) |
Vezetési áram (Io) 2A | Üzemi hőmérséklet (átmenet) -55°C ~ 150°C |
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 1.07 V @ 3 A | Alap típusszám |
Sebesség Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io) |