SBYV27-100-E3/54
DigiKey raktári szám
SBYV27-100-E3/54GITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SBYV27-100-E3/54GICT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SBYV27-100-E3/54
Leírás
DIODE STANDARD 100V 2A DO204AC
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 2A Furatszerelt DO-204AC (DO-15)
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
15 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 100 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Kapacitás / Ur, F
15pF / 4V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Gyártói tokozás
DO-204AC (DO-15)
Vezetési áram (Io)
2A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.07 V @ 3 A
Alap típusszám
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)