GSOT15C-HE3-08
DigiKey raktári szám
112-GSOT15C-HE3-08TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
112-GSOT15C-HE3-08CT-ND - Vágott szalag (CT)
112-GSOT15C-HE3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GSOT15C-HE3-08
Leírás
TVS DIODE 15VWM 28.8VC SOT233
Vevői azonosító
Részletes leírás
28,8V bilincs 8A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOT-23-3
Kategória
Teljesítmény elosztás
345W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / frekvencia
90pF / 1MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Típusjelölés
autóipar
Egyirányú csatornák
2
Minősítés
AEC-Q101
Ellenfeszültség (tip.)
15V (max.)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Átütési feszültség (min.)
16,5V
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
28,8V
Gyártói tokozás
Max. impulzusáram (10/1000µs)
8A (8/20µs)