GDZ15B-HG3-08 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 0
Adatlap
Zener dióda 15 V 200 mW ±2% Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
GDZ15B-HG3-08
DigiKey raktári szám
GDZ15B-HG3-08-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
GDZ15B-HG3-08
Leírás
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 11 V
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Sorozat
Típusjelölés
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Minősítés
AEC-Q101
Alkatrész státusza
Elavult
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±2%
Gyártói tokozás
SOD-323
Max. teljesítmény
200 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
42 Ohms