GDZ15B-G3-08 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
Central Semiconductor Corp
onsemi
Zener dióda 15 V 200 mW ±4% Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
GDZ15B-G3-08
DigiKey raktári szám
GDZ15B-G3-08-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
GDZ15B-G3-08
Leírás
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
42 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 11 V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Gyártói tokozás
SOD-323
Tűrés
±4%
Alap típusszám
Max. teljesítmény
200 mW