BZX884B6V8L-G3-08 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 0
Adatlap
Zener dióda 6.8 V 300 mW ±2% Felületszerelt DFN1006-2A
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX884L_Series_Bottom
BZX884B6V8L-G3-08
DigiKey raktári szám
112-BZX884B6V8L-G3-08TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
112-BZX884B6V8L-G3-08CT-ND - Vágott szalag (CT)
112-BZX884B6V8L-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX884B6V8L-G3-08
Leírás
DIODE ZENER 6.8V 300MW DFN1006
Gyártói standard átfutási idő
74 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
15 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 4 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Tűrés
±2%
Gyártói tokozás
DFN1006-2A
Max. teljesítmény
300 mW