BZX84C43-HE3-18 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
onsemi
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
onsemi
Zener dióda 43 V 300 mW ±5% Felületszerelt SOT-23-3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX84C43-HE3-18
DigiKey raktári szám
BZX84C43-HE3-18-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C43-HE3-18
Leírás
DIODE ZENER 43V 300MW SOT23-3
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 30.1 V
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Sorozat
Típusjelölés
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Minősítés
AEC-Q101
Alkatrész státusza
Elavult
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Max. teljesítmény
300 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
150 Ohms