BZX84B4V3-HE3_A-18 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 0
Adatlap
Zener dióda 4.3 V 300 mW ±2% Felületszerelt SOT-23-3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX84B4V3-HE3_A-18
DigiKey raktári szám
112-BZX84B4V3-HE3_A-18TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84B4V3-HE3_A-18
Leírás
DIODE ZENER 4.3V 300MW SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
41 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
90 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
3 µA @ 1 V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Tűrés
±2%
Tokozás
Max. teljesítmény
300 mW