BZX584C5V1-G3-08
DigiKey raktári szám
112-BZX584C5V1-G3-08TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
112-BZX584C5V1-G3-08CT-ND - Vágott szalag (CT)
112-BZX584C5V1-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX584C5V1-G3-08
Leírás
DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD523
Gyártói standard átfutási idő
36 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 5.1 V 200 mW ±5% Felületszerelt SOD-523
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
40 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 2 V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Gyártói tokozás
SOD-523
Tűrés
±5%
Alap típusszám
Max. teljesítmény
200 mW