BZX384C18-HG3_A18 | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 112-BZX384C18-HG3_A18TR-ND - Szalag tekercsen (TR) |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | BZX384C18-HG3_A18 |
Leírás | DIODE ZENER 18V 200MW SOD323 |
Gyártói standard átfutási idő | 99 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Zener dióda 18 V 200 mW ±5% Felületszerelt SOD-323 |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Max. impedancia (Zzt) 10 Ohms |
Gyrt. | Visszáram Ur-nél 50 nA @ 12.6 V |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet 150°C (TJ) |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) | Típusjelölés autóipar |
Alkatrész státusza Aktív | Minősítés AEC-Q101 |
Névleges Zener-feszültség (Uz) | Rögzítés módja Felületszerelt |
Tűrés ±5% | Tokozás |
Max. teljesítmény 200 mW | Gyártói tokozás SOD-323 |