BZX384C15-HE3-08 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
Raktáron: 478
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
Raktáron: 0
onsemi
Raktáron: 48
onsemi
Zener dióda 15 V 200 mW ±5% Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX384C15-HE3-08
DigiKey raktári szám
112-BZX384C15-HE3-08TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
112-BZX384C15-HE3-08CT-ND - Vágott szalag (CT)
112-BZX384C15-HE3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX384C15-HE3-08
Leírás
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
BZX384C15-HE3-08 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 10.5 V
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Sorozat
Típusjelölés
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q101
Alkatrész státusza
Elavult
Tűrés
±5%
Max. teljesítmény
200 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
30 Ohms