BZX384B5V6-HE3_A18 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 0
Adatlap
Újdonságok a DigiKey-nél
Ehhez nincs kép: BZX384B5V6-HE3_A18
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX384B5V6-HE3_A18
DigiKey raktári szám
112-BZX384B5V6-HE3_A18TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX384B5V6-HE3_A18
Leírás
DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 5.6 V 200 mW ±2% Felületszerelt SOD-323
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
15 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 2 V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±2%
Tokozás
Max. teljesítmény
200 mW