BZT52B6V2-G3-08
DigiKey raktári szám
112-BZT52B6V2-G3-08TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
112-BZT52B6V2-G3-08CT-ND - Vágott szalag (CT)
112-BZT52B6V2-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT52B6V2-G3-08
Leírás
DIODE ZENER 6.2V 410MW SOD123
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 6.2 V 410 mW ±2% Felületszerelt SOD-123
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
10 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 2 V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Gyártói tokozás
SOD-123
Tűrés
±2%
Alap típusszám
Max. teljesítmény
410 mW