BZT52B11-HE3_A-08 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 0
Adatlap
Comchip Technology
Raktáron: 0
Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd.
Adatlap
Zener dióda 11 V 300 mW ±2% Felületszerelt SOD-123
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SOD 123
BZT52B11-HE3_A-08
DigiKey raktári szám
112-BZT52B11-HE3_A-08TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT52B11-HE3_A-08
Leírás
DIODE ZENER 11V 300MW SOD123
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
20 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 8.5 V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Tűrés
±2%
Tokozás
Max. teljesítmény
300 mW