Ehhez nincs kép: BZG05C10-M3-08
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZG05C10-M3-08
DigiKey raktári szám
BZG05C10-M3-08GITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZG05C10-M3-08GICT-ND - Vágott szalag (CT)
BZG05C10-M3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZG05C10-M3-08
Leírás
DIODE ZENER 10V 1.25W DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 10 V 1.25 W ±6% Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZG05C10-M3-08 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
7 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
500 nA @ 7 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.2 V @ 200 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Tűrés
±6%
Max. teljesítmény
1.25 W