BZG05B13-M3_A-08 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 0
Adatlap
Újdonságok a DigiKey-nél
Ehhez nincs kép: BZG05B13-M3_A-08
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZG05B13-M3_A-08
DigiKey raktári szám
112-BZG05B13-M3_A-08TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZG05B13-M3_A-08
Leírás
DIODE ZENER 13V 1.25W DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 13 V 1.25 W ±2% Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
10 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
500 nA @ 10 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.2 V @ 200 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±2%
Gyártói tokozás
DO-214AC (SMA)
Max. teljesítmény
1.25 W