BZD27B4V7P-M3-08
DigiKey raktári szám
BZD27B4V7P-M3-08GITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZD27B4V7P-M3-08GICT-ND - Vágott szalag (CT)
BZD27B4V7P-M3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZD27B4V7P-M3-08
Leírás
DIODE ZENER 4.7V 800MW DO219AB
Részletes leírás
Zener dióda 4.7 V 800 mW Felületszerelt DO-219AB (SMF)
Kategória
Visszáram Ur-nél
10 µA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.2 V @ 200 mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Max. teljesítmény
800 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
7 Ohms