BZD27B10P-M3-08
DigiKey raktári szám
BZD27B10P-M3-08GITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZD27B10P-M3-08GICT-ND - Vágott szalag (CT)
BZD27B10P-M3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZD27B10P-M3-08
Leírás
DIODE ZENER 10V 800MW DO219AB
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 10 V 800 mW Felületszerelt DO-219AB (SMF)
Kategória
Visszáram Ur-nél
7 µA @ 7.5 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.2 V @ 200 mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Gyártói tokozás
DO-219AB (SMF)
Max. teljesítmény
800 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
4 Ohms