BYM12-300-E3/96 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 0
Adatlap
dióda 300 V 1A Felületszerelt DO-213AB
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BYM12-300-E3/96
DigiKey raktári szám
BYM12-300-E3/96-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BYM12-300-E3/96
Leírás
DIODE STANDARD 300V 1A DO213AB
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Záróirányú feléledési idő (Trr)
50 ns
Sorozat
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 300 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Kapacitás / Ur, F
14pF / 4V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
300 V
Gyártói tokozás
DO-213AB
Vezetési áram (Io)
1A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.25 V @ 1 A