BAS70-05-G3-08
DigiKey raktári szám
BAS70-05-G3-08GITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BAS70-05-G3-08GICT-ND - Vágott szalag (CT)
BAS70-05-G3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAS70-05-G3-08
Leírás
DIODE ARR SCHOTT 70V 200MA SOT23
Gyártói standard átfutási idő
41 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár közös katódos 70 V 200mA Felületszerelt TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
EDA / CAD modellek
BAS70-05-G3-08 modellek
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyártó
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Záróirányú feléledési idő (Trr)
5 ns
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 50 V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
125°C (max.)
Dióda kialakítása
1 pár közös katódos
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
70 V
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Vezetési áram (Io) (diódánként)
200mA
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 15 mA