BAS70-04-HE3-08 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 2 983
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
Raktáron: 5 950
Adatlap
Similar
Panjit International Inc.
Diódatömb 1 pár soros csatlakozás 70 V 200mA (DC) Felületszerelt TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BAS70-04-HE3-08
DigiKey raktári szám
112-BAS70-04-HE3-08TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
112-BAS70-04-HE3-08CT-ND - Vágott szalag (CT)
112-BAS70-04-HE3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAS70-04-HE3-08
Leírás
DIODE ARR SCHOTT 70V 200MA SOT23
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
BAS70-04-HE3-08 modellek
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
5 ns
Gyártó
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 50 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
125°C (max.)
Alkatrész státusza
Elavult
Típusjelölés
autóipar
Dióda kialakítása
1 pár soros csatlakozás
Minősítés
AEC-Q101
Technológia
Schottky
Rögzítés módja
Felületszerelt
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
70 V
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Vezetési áram (Io) (diódánként)
200mA (DC)
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 15 mA
Alap típusszám
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség