AZ23C51-E3-08 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Diodes Incorporated
Raktáron: 7 194
Adatlap
Zener diódatömb 1 pár közös anód 51 V 300 mW ±5% SOT-23-3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
AZ23C51-E3-08
DigiKey raktári szám
AZ23C51-E3-08-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
AZ23C51-E3-08
Leírás
DIODE ZENER ARRAY 51V SOT-23-3
Gyártói standard átfutási idő
41 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. teljesítmény
300 mW
Gyártó
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Max. impedancia (Zzt)
100 Ohms
Sorozat
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 38 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Konfiguráció
1 pár közös anód
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Névleges Zener-feszültség (Uz)
51 V
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Tűrés
±5%