5KP15A-E3/54
DigiKey raktári szám
5KP15A-E3/54GITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5KP15A-E3/54GICT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
5KP15A-E3/54
Leírás
TVS DIODE 15VWM 24.4VC P600
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24,4V bilincs 205A Ipp TVS dióda Furatszerelt P600
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
205A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
5000W (5kW)
Sorozat
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Furatszerelt
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
15V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
16,7V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
24,4V