1N4151WS-E3-08
DigiKey raktári szám
112-1N4151WS-E3-08TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
112-1N4151WS-E3-08CT-ND - Vágott szalag (CT)
112-1N4151WS-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1N4151WS-E3-08
Leírás
DIODE STANDARD 50V 150MA SOD323
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 50 V 150mA Felületszerelt SOD-323
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyrt.
Záróirányú feléledési idő (Trr)
4 ns
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 50 V
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
50 V
Gyártói tokozás
SOD-323
Vezetési áram (Io)
150mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 50 mA