1.5SMC91CA-E3/57T megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Raktáron: 0
Adatlap
Central Semiconductor Corp
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Raktáron: 248
Central Semiconductor Corp
YAGEO
YAGEO
125V bilincs 12A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DO-214AB
1.5SMC91CA-E3/57T
DigiKey raktári szám
1.5SMC91CA-E3/57TGITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1.5SMC91CA-E3/57TGICT-ND - Vágott szalag (CT)
1.5SMC91CA-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5SMC91CA-E3/57T
Leírás
TVS DIODE 77.8VWM 125V DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
12A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
77,8V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
86,5V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
125V