1.5SMC440A-M3/57T
DigiKey raktári szám
112-1.5SMC440A-M3/57TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
112-1.5SMC440A-M3/57TCT-ND - Vágott szalag (CT)
112-1.5SMC440A-M3/57TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5SMC440A-M3/57T
Leírás
TVS DIODE 376VWM 602VC DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
602V bilincs 2,5A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
2,5A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
376V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
418V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
602V