1.5KE91CHE3/73
DigiKey raktári szám
1.5KE91CHE3/73-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5KE91CHE3/73
Leírás
TVS DIODE 73.7VWM 131VC 1.5KE
Vevői azonosító
Részletes leírás
131V bilincs 11,5A Ipp TVS dióda Furatszerelt 1,5KE
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
11,5A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Alkatrész státusza
Elavult
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
73,7V
Tokozás
DO-201AA, DO-27, axiális
Átütési feszültség (min.)
81,9V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
131V