1.5KE7.5CA-E3/54
DigiKey raktári szám
1.5KE7.5CA-E3/54GITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1.5KE7.5CA-E3/54GICT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5KE7.5CA-E3/54
Leírás
TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC 1.5KE
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
11,3V bilincs 133A Ipp TVS dióda Furatszerelt 1,5KE
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
133A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Furatszerelt
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
6,4V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
7,13V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
11,3V