1.5KE51A-E3/51 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 0
Adatlap
MFR Recommended
Raktáron: 1 400
Adatlap
Similar
Littelfuse Inc.
Similar
Comchip Technology
Taiwan Semiconductor Corporation
70,1V bilincs 21,4A Ipp TVS dióda Furatszerelt 1,5KE
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
1.5KE51A-E3/51
DigiKey raktári szám
1.5KE51A-E3/51GI-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5KE51A-E3/51
Leírás
TVS DIODE 43.6VWM 70.1VC 1.5KE
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
1.5KE51A-E3/51 modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
21,4A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Csomagolás
Ömlesztve
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Furatszerelt
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
43,6V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
48,5V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
70,1V