1.5KE510A-E3/51 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Littelfuse Inc.
Raktáron: 2 589
Adatlap
698V bilincs 2,15A Ipp TVS dióda Furatszerelt 1,5KE
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
1.5KE510A-E3/51
DigiKey raktári szám
1.5KE510A-E3/51-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5KE510A-E3/51
Leírás
TVS DIODE 434VWM 698VC 1.5KE
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
2,15A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Furatszerelt
Egyirányú csatornák
1
Tokozás
DO-201AA, DO-27, axiális
Ellenfeszültség (tip.)
434V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
485V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
698V