1.5KE20A-E3/54
DigiKey raktári szám
1.5KE20A-E3/54GITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1.5KE20A-E3/54GICT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5KE20A-E3/54
Leírás
TVS DIODE 17.1VWM 27.7VC 1.5KE
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
27,7V bilincs 54,2A Ipp TVS dióda Furatszerelt 1,5KE
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
54,2A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Furatszerelt
Egyirányú csatornák
1
Tokozás
DO-201AA, DO-27, axiális
Ellenfeszültség (tip.)
17,1V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
19V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
27,7V