1.5KE130A-E3/54
DigiKey raktári szám
1.5KE130A-E3/54GITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1.5KE130A-E3/54GICT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5KE130A-E3/54
Leírás
TVS DIODE 111VWM 179VC 1.5KE
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
179V bilincs 8,4A Ipp TVS dióda Furatszerelt 1,5KE
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
8,4A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Furatszerelt
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
111V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
124V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
179V