XO57L3EREHX125M00 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Skyworks Solutions Inc.
Raktáron: 200
Adatlap
Skyworks Solutions Inc.
Raktáron: 55
Adatlap
Raktáron: 7 877
Raktáron: 1 000
Raktáron: 162
Raktáron: 200
Raktáron: 421
Raktáron: 808
Új termék
125 MHz XO (standard) LVDS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
XO57L3EREHX125M00
DigiKey raktári szám
541-XO57L3EREHX125M00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
XO57L3EREHX125M00
Leírás
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Kimenet
LVDS
Gyrt.
Tápfeszültség
3,3V
Sorozat
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
80mA
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,071" (1,80mm)