XO12C2DREHX50M000
DigiKey raktári szám
541-XO12C2DREHX50M000TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-XO12C2DREHX50M000CT-ND - Vágott szalag (CT)
541-XO12C2DREHX50M000DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XO12C2DREHX50M000
Leírás
OSCILLATOR, 2.0X1.6MM, CMOS, -40
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 2,5V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Kimenet
HCMOS
Gyrt.
Tápfeszültség
2,5V
Sorozat
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
35mA
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)