WSHP28187L000FEA
DigiKey raktári szám
541-WSHP28187L000FEATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-WSHP28187L000FEACT-ND - Vágott szalag (CT)
541-WSHP28187L000FEADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
WSHP28187L000FEA
Leírás
WSHP2818 .007 1% EA E3
Részletes leírás
7 mOhms ±1% 10W SMD ellenállás Nem standard kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, áramérzékelés, nedvességálló, impulzustűrő fémelem
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, áramérzékelés, nedvességálló, impulzustűrő
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±75ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 170°C
Méretek
0,280" H. x 0,181" Sz. (7,10mm x 4,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,069" (1,75mm)