WSHP28183L000FEA
DigiKey raktári szám
541-WSHP28183L000FEATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-WSHP28183L000FEACT-ND - Vágott szalag (CT)
541-WSHP28183L000FEADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
WSHP28183L000FEA
Leírás
RES 3M OHM 1% 10W 2818
Részletes leírás
3 mOhms ±1% 10W SMD ellenállás Nem standard autóipar AEC-Q200, áramérzékelés, nedvességálló, impulzustűrő fémelem
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, áramérzékelés, nedvességálló, impulzustűrő
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 170°C
Méretek
0,280" H. x 0,181" Sz. (7,10mm x 4,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,069" (1,75mm)