WSHM2818R0400FEB | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | WSHM2818R0400FEB |
Leírás | RES 0.04 OHM 1% 7W 2818 |
Gyártói standard átfutási idő | 27 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 40 mOhms ±1% 7W SMD ellenállás Nem standard autóipar AEC-Q200, áramérzékelés, nedvességálló, impulzustűrő fémelem |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Tulajdonságok autóipar AEC-Q200, áramérzékelés, nedvességálló, impulzustűrő |
Gyrt. | Hőmérsékleti koefficiens ±75ppm/°C |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -65°C ~ 170°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás Nem standard |
Alkatrész státusza Aktív | Gyártói tokozás |
Ellenállás | Méretek 0,280" H. x 0,181" Sz. (7,10mm x 4,60mm) |
Tűrés | Max. magasság (beültetve) 0,069" (1,75mm) |