TNPW1206634KBEEN megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
Direct
Susumu
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Susumu
Similar
Vishay Dale Thin Film
634 kOhms ±0,1% 0,52W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TNPW1206
TNPW1206634KBEEN
DigiKey raktári szám
TNPW1206634KBEEN-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TNPW1206634KBEEN
Leírás
RES 634K OHM 0.1% 0.52W 1206
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
TNPW1206634KBEEN modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)