TNPW120651R1BETY megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
Upgrade
Vishay
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Susumu
Susumu
51.1 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vékonyrétegű
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TNPW1206
TNPW120651R1BETY
DigiKey raktári szám
TNPW120651R1BETY-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TNPW120651R1BETY
Leírás
RES 51.1 OHM 0.1% 1/4W 1206
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
TNPW120651R1BETY modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)