TNPW1206392RBEEN
DigiKey raktári szám
541-TNPW1206392RBEENTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-TNPW1206392RBEENCT-ND - Vágott szalag (CT)
541-TNPW1206392RBEENDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TNPW1206392RBEEN
Leírás
RES 392 OHM 0.1% 0.52W 1206
Részletes leírás
392 Ohms ±0,1% 0,52W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
EDA / CAD modellek
TNPW1206392RBEEN modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)