TNPW1206180KBEEN nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Susumu
Direct
Susumu
Similar
Vishay Dale Thin Film
180 kOhms ±0,1% 0,52W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TNPW1206
TNPW1206180KBEEN
DigiKey raktári szám
541-TNPW1206180KBEENTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-TNPW1206180KBEENCT-ND - Vágott szalag (CT)
541-TNPW1206180KBEENDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TNPW1206180KBEEN
Leírás
RES 180K OHM 0.1% 0.52W 1206
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
TNPW1206180KBEEN modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)