TNPW120612K4BEEN
DigiKey raktári szám
541-TNPW120612K4BEENTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-TNPW120612K4BEENCT-ND - Vágott szalag (CT)
541-TNPW120612K4BEENDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TNPW120612K4BEEN
Leírás
RES 12.4K OHM 0.1% 0.52W 1206
Részletes leírás
12.4 kOhms ±0,1% 0,52W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
EDA / CAD modellek
TNPW120612K4BEEN modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)