TNPW080597R6BEEN megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Panasonic Industry
Raktáron: 5 302
Adatlap
Direct
Vishay Dale Thin Film
Susumu
YAGEO
Similar
TE Connectivity Passive Product
Raktáron: 4
Similar
Vishay Dale Thin Film
97.6 Ohms ±0,1% 0,26W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TNPW0805
TNPW080597R6BEEN
DigiKey raktári szám
TNPW080597R6BEEN-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TNPW080597R6BEEN
Leírás
RES 97.6 OHM 0.1% 0.26W 0805
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
TNPW080597R6BEEN modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)